alt
|
800грн. 750грн.

Високоточна діагностика- фіброгастродуоденоскопія (ФГДС)

Після тривалих новорічних застіль відчуваєте важкість, здуття, дискомфорт у шлунку, висипання на шкірі, сонливість, загальну втому? Передбачувано. Адже вживання великої кількості: жирної, смаженої їжі, газованих напоїв, алкоголю може призвести до виникнення проблем з кишківником. Особливо це стосується людей, які мають в анамнезі патології шлунково-кишкового тракту. Не потрібно відкладати цю проблему "на потім" або тішити себе надією "саме пройде". Варто довірити своє здоров'я професіоналам.

800грн. 750грн.

Для ефективного призначення лікування рекомендуємо розпочати з високоточної діагностики верхніх відділів ШКТ (стравоходу, шлунку та 12-п. кишки) на сучасному обладнанні Olympus - фіброгастродуоденоскопію (ФГДС).
Гнучкий тоненький апарат та багаторічний досвід лікаря забезпечує абсолютну безболісність процедури і максимальний комфорт для пацієнта.

ФГДС проводить лікар-ендоскопіст з 18-річним досвідом роботи, член Української Асоціації спеціалістів з малоінвазивних, ендоскопічних і лазерних технологій, член Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів Повещенко Кирило Олександрович.

Також лікар Повещенко проводить ендоскопічне лікування:

виразок

ерозій

гастритів

гастродуоденітів

інших запальних, інфекційних процесів стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки із застосуванням лазера.

Ця методика дозволяє досягти загоєння в короткий термін та зі збереженням тривалого ефекту.
На гастроскопію можна записатися щодня дорослим і дітям (з 7 років за направленням від лікуючого лікаря).