Офтальмолог

Своєчасна і регулярна перевірка зору у дітей дозволяє не тільки визначити гостроту зору, але і виявити порушення і патології на ранніх стадіях.

Коли необхідна перевірка зору дитини?

Незважаючи на те, що повноцінно зір формується у дітей до 7-8 років, перша перевірка зору у дитини відбувається ще в пологовому будинку. Надалі дитину чекає огляд офтальмолога в 3, 6 місяців і 1 рік, в цей період життя, для перевірки гостроти зору окулісти використовують спеціальні тести. З 3-ох років, окуліст вже може перевірити зір дитини і зробити визначення гостроти зору за допомогою таблиць.

Перевірка зору  повинна відбувається в режимі планових оглядів раз на рік, за умови, якщо не має проблем з очима. Якщо  спостерігаються будь-якої патології або дисфункція розвитку органів зору, ми повинні в обов'язковому порядку приходити на всі огляди, які рекомендує окуліст.

Перевірка зору для дітей є дуже важливою процедурою, яка повинна нести регулярний характер. Патологія, виявлена на початковій стадії має всі шанси бути вилікуваною і  зможе зберегти гостроту зору для повноцінного сприйняття навколишнього світу.

Прайс

Консультація офтальмолога
650 грн.
Підбір окулярів та видача рецепту
180 грн.
Підбір контактних лінз
180 грн.
Видалення сторонього тіла
400 грн.