Офтальмолог

Офтальмолог – спеціаліст, що лікує та діагностує захворювання очей, у тому числі проблеми із зором.
Важливим аспектом роботи цього спеціаліста є профілактичні огляди з метою запобігання хворобам очного апарату та втрати зору, адже велика частина проблем із очами виникає з причини нехтування гігієною зору –наприклад, через тривалі одноманітні навантаження: читання, роботу за комп’ютером або перевтому на виробництві.
Поява офтальмологічних захворювань часто пов’язана з віком людини, тому важливо час від часу профілактично відвідувати лікаря-офтальмолога.

Коли потрібна консультація офтальмолога ?

При появі наступних симптомів рекомендуємо звернутися до лікаря-офтальмолога:

  • біль в очах, відчуття сухості, подразнення, печіння
  • зміна кольору білку ока – почервоніння, поява жовтизни
  • помутніння, потемніння в очах
  • очі болять від світла.
  • сльозоточивість
  • важко побачити предмет без примруження.
  • в око потрапило чужорідне тіло.

Варто щороку відвідувати офтальмолога при цукровому діабеті, гіпертонії, літньому віці. Плановий візит до цього фахівця необхідний водіям, лікарям, вчителям, поліцейським і власникам вогнепальної зброї.

Коли необхідна перевірка зору дитини?

Незважаючи на те, що повноцінно зір формується у дітей до 7-8 років, перша перевірка зору у дитини відбувається ще в пологовому будинку. Надалі дитину чекає огляд офтальмолога в 3, 6 місяців і 1 рік, в цей період життя, для перевірки гостроти зору окулісти використовують спеціальні тести. З 3-ох років, окуліст вже може перевірити зір дитини і зробити визначення гостроти зору за допомогою таблиць.

Перевірка зору  повинна відбувається в режимі планових оглядів раз на рік, за умови, якщо не має проблем з очима. Якщо  спостерігаються будь-якої патології або дисфункція розвитку органів зору, ми повинні в обов'язковому порядку приходити на всі огляди, які рекомендує окуліст.

Перевірка зору для дітей є дуже важливою процедурою, яка повинна нести регулярний характер. Патологія, виявлена на початковій стадії має всі шанси бути вилікуваною і  зможе зберегти гостроту зору для повноцінного сприйняття навколишнього світу.

Прайс

Консультація офтальмолога базова (огляд, діагностика, лікування запальних процесів ока) без перевірки зору
650 грн.
Консультація офтальмолога комплексна (огляд, діагностика, візіометрія з корекцією та без, авторефрактометрія, пневмотонометрія, огляд очного дна, біомікроскопія переднього відрізку ока, консультація офтальмолога за результатами обстеження)
850 грн.
Видача рецепту на окуляри
200 грн.
Огляд очного дна
300 грн.
Пневмотонометрія - вимірювання внутрішньоочного тиску
200 грн.
Перевірка зору на авторефрактометрі
150 грн.
Видалення сторонього тіла з кон'юктиви ока
400 грн.
Видалення сторонього тіла з рогівки ока
600 грн.