alt
|
Вартість 2000грн.

Вакцина Гексаксим знову в наявності!

Гексаксим 6-ти компонентна вакцина зручна тим, що однією ін'єкцією ми захищаємо дитину від 6 інфекцій, а саме від дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту, гепатиту В і гемофільної інфекції. Гексаксим- це інактивована вакцина, яка містить неживі компоненти вірусів чи бактерій, а отже для вироблення стійкого імунітету дитина має отримати 5 ін'єкцій до шестирічного віку. А далі кожні 10 років людина має оновлювати імунітет до дифтерії, правця, коклюшу.

Вартість 2000грн.
  1. Найбільш поширеною та актуальною в дитячому віці є гемофільна інфекція (Hib), яка викликає бактеріальні ускладнення,  особливо у дітей після гострих респіраторних вірусних інфекцій. Такими ускладненнями є пневмонія, синусит, інфекції шкіри. Після введення масової вакцинації від Hib в Україні частота запалення легень зменшилась у 10 разів.
  2. На другому місці за частотою - кашлюк. Кашлюк це нападоподібний кашель у дітей і дорослих тривалий, до 3-х місяців. Особливо небезпечний на першому році життя, адже у дитини може бути зупинка дихання ж до летального випадку.
  3. На третьому місці гепатит В. Небезпечна інфекція печінки, особливо в ранньому віці. Враження печінки у дітей прогресує швидко і часто закінчується летально.
  4. На четвертому місці правець. В Україні досі регулярно зустрічаються правець, що у 50 % призводить до летальних випадків. Діти та дорослі інфікуються при потраплянні бацил правця в рану під час побутових травм, опіків, укусів тварин, пологів у жінок.
  5. На п'ятому місці поліомієліт, який на щастя, зустрічається рідко. Це кишкова інфекція, яка може закінчитись паралічем кінцівок і зупинкою дихання, через параліч дихальних м'язів.
  6. І на останньому місці дифтерія. Завдяки масовій вакцинації ця інфекція зустрічається рідко, але за рахунок важкого перебігу, сильного дифтерійного токсину, який вражає нирки, серце, ми маємо отримувати регулярний захист, оскільки існує потенційна загроза.

    Гексаксим- це безпечна високоякісна вакцина, яка вже десятки років використовується у всьому світі.

Країна виробник: Франція