Електронний лікарняний

Це документ, що зареєстрований через систему eHealth в зазначеному МОЗ порядку і має індивідуальний номер в спеціальному реєстрі. Саме він є підставою для нарахування страхових виплат. Порядок оформлення, видачі, реєстрації листка непрацездатності встановлено Наказом МОЗ України.

Для того, щоб лікар оформив електронний лист непрацездатності, пацієнтові необхідно особисто прийти до нього на прийом або викликати лікаря додому.

За результатами медичного огляду лікар визначить, чи потрібно направляти хворого до профільного фахівця або призначить лікування самостійно.

Лише після особистого прийому пацієнта сімейний лікар має право відкривати в спеціальному вебінтерфейсі е-лікарняний. Лікар вносить інформацію про діагноз та стан пацієнта, зазначає терміни лікарняного (з врахуванням можливого продовження). На спеціальному вебпорталі сімейний лікар обов’язково ставить свій електронний підпис, а також позначає дані про свою посаду, дату та час реєстрації інформації про звернення пацієнта.

Якщо пацієнт одужає в попередньо визначений сімейним лікарем термін, лікарняний закриється автоматично.

Проте, якщо лікарняний потрібно продовжити, пацієнту необхідно повторно відвідати/викликати свого лікаря. Під час цього візиту сімейний лікар оцінює стан здоров’я хворого і переконується в необхідності продовження лікарняного.

Прайс

Оформлення онлайн лікарняного листа
600 грн.