alt
22.09.2022
|
10500грн. 9000грн.

Лазерне лікування шлунка та кишечника в короткі терміни

22.09.2022

Унікальне лікування лазером захворювань стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки (всіх видів виразок, гастритів, гастродуоденітів, ерозивних процесів) Завдяки застосуванню комплексного ендоскопічного лікування виразкової хвороби у поєднанні з лазеротерапією відбувається загоєння виразок, відновлення слизової оболонки, а значить і одужання хворих в більш короткі терміни, ніж при медикаментозному методі лікування, і зі хорошим ефектом.

10500грн. 9000грн.

Переваги лікувальної ендоскопії:

  1. Ендоскопічна лазеротерапія – абсолютно безболісний і безпечний метод, який застосовується навіть матерям-годувальницям, дітям і пацієнтам, які страждають на алергічні реакції на медикаменти.
  2. Спостерігається високий позитивний ефект навіть у випадках, коли лікарський метод неефективний.
  3. Метод ідеальний для тих, хто втомився від медикаментозного лікування і хоче уникнути хірургічної операції.
  4. Економія Вашого часу (курс лікування в середньому триває від 7 до 10 сеансів, не вимагає перебування у стаціонарі та відриву від робочого процесу) – лікування амбулаторне, що ідеально підходить для людей, що працюють.
  5. Курс лікування проводиться під щоденним візуальним контролем лікаря, що дозволяє спостерігати та коригувати всі лікувальні процеси (ми не призначаємо, а проводимо лікування до повного загоєння!).
  6. Відзначається швидке поліпшення стану вже після перших сеансів навіть у хворих з яскраво вираженим больовим синдромом (зникають болі та всі неприємні відчуття, відновлюється гарне самопочуття).
  7. Настає тривала ремісія (втихання) цього тяжкого захворювання.
  8. Застосовується спеціальна методика лікувальної ендоскопії  для вагітних.
  9. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  10. Використовується сучасна японська апаратура, що дозволяє зробити лікувальний сеанс максимально комфортним.Ми розвіємо Ваші міфи про всі складнощі ендоскопічної процедури!

За час лікування цим методом було проведено десятки тисяч ендоскопічних досліджень та проліковано тисячі пацієнтів із позитивним ефектом.

Лікар Повещенко Кирил Олександрович