Гастроскопія (ФГДС)

Ендоскопія – це можливість обстеження та лікування внутрішніх органів за допомогою апаратів ендоскопів.

Понад 30 років тому вчені вигадали гнучкі апарати з волоконною оптикою (ендоскопи), які дозволили лікарям заглянути, в буквальному значенні слова, всередину людського організму.

Лікарі отримали  можливість доступу до уражених хвороб органам, обстежити їх візуально, а значить з високим ступенем точності поставити діагноз, зробити з хворого органу мікробіологічні дослідження на рівні клітин, виявити патогенну мікрофлору. А все це дає велику інформацію про хворобу, що дозволяє  ефективно лікувати пацієнтів.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день фіброгастродуоденоскопія (ФГДС) – це найдостовірніший метод обстеження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (стравохода, шлунка та дванадцятипалої кишки), інформативність якого становить до 98 %. Важливо, що при ендоскопії шлунково-кишкового тракту є можливість виявляти онкологічні захворювання на ранніх стадіях. Адже що раніше вдасться виявити онкопатологію, то простіше буде повернути здоров'я.

Кому і за яких обставин слід звертатися до лікаря-ендоскопіста?

Якщо Вас турбують постійні або періодичні болі в животі;

дискомфорт

печія

неприємний запах з рота

нудота/блювання

порушення травного процесу

висипання на обличчі і тілі

Потрібно задуматися в першу чергу про проходження обстеження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту для  правильної подальшої тактики лікування. Тільки при постановці правильного діагнозу можливе ефективне лікування того чи іншого захворювання.

Також не варто забувати про профілактичне ендоскопічне обстеження:

  • людям, в анамнезі яких є захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба, операції на шлунку та дванадцятипалій кишці, поліпи тощо) – 2 рази на рік (осінь, весна);
  •  хворим із спадковою патологією;
  •  хворим які страждають на супутні захворювання, що супроводжуються постійним або періодичним прийомом медикаментів (серцевих, неврологічних, урологічних та ін.);
  • людям, чия діяльність обтяжена професійними шкідливостями (неврогений фактор, хімічна промисловість, робота з лакофарбовими матеріалами, важке фізичне навантаження та ін.).

Прайс

Фіброгастродуоденоскопія
750 грн.
Видалення чужорідного тіла з верхніх відділів ШКТ
2500 грн.
Взяття матеріалу для патгістологічного дослідження
300 грн.
Ендоскопічна лазеротерапія стравоходу, шлунка та 12-палої кишки (курс лікування)
10500 грн.
Ендоскопічна лазеротерапія стравоходу, шлунка та 12-палої кишки (1 сеанс) - для корекції лікування
1000 грн.
Експрес діагностина на Helicobacter pylori - біоптатний уразний тест
250 грн.